9 Қазан 2023

Ph.D ДОКТОРАНТТАРЫНЫҢ ДИССЕРТАЦИЯЛЫҚ ЖҰМЫСЫН АЛДЫН-АЛА ҚОРҒАУ БОЙЫНША ОТЫРЫС ӨТЕДІ

2023 жылғы 12 қазанда сағат 09:00-де «Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті» КЕ АҚ-да докторанттардың диссертациялық жұмыстарын қарау бойынша физика және технологиялар кафедрасының кеңейтілген отырысы өтеді:

• «Шоқтық-плазмалық разрядтағы карбидизация нәтижесіндегі вольфрамның құрылымдық-фазалық күйлері» тақырыбы аясында Жанболатова Ғайния Қайырдықызының 8D05301 – «Физика» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін дайындалған диссертациялық жұмысы бойынша физика және технология кафедрасының кеңейтілген отырысы өтеді. Отандық ғылыми кеңесші: ф.-м.ғ.д., профессор Скаков М.К. Шетелдік ғылыми кеңесші: т.ғ.д., профессор Градобоев А.В. Диссертация «Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы» РМК «Атом энергиясы институты» филиалында орындалды. Қорғау тілі – орыс тілі.
  • «Пәндердің кәсіби циклінде трибология саласында болашақ физика мұғалімін дайындау» тақырыбы аясында Нуризинова Макпал Манарбековнаның 8D01502 – «Физика» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін дайындалған диссертациялық жұмысы бойынша физика және технология кафедрасының кеңейтілген отырысы өтеді. Отандық ғылыми кеңесшілер: «Сәрсен Аманжолов атындағы ШҚУ» КЕАҚ физика және технологиялар кафедрасының профессоры, ф.-м.ғ.д, М.К. Скаков; Ахмет Яссауи атындағы ХҚТУ, философия докторы (PhD), қауымдастырылған профессор, Ш.Ж. Раманкулов. Шетелдік ғылыми кеңесші: Сакарья университетінің профессоры, философия докторы (Ph.D) А. Чорух (Ali Choruh) Түркия, Сакарья қ. Қорғау тілі – қазақ тілі.

Диссертация диссертациялық жұмыс түрінде ұсынылады.

Өткізу формасы: арлас (онлайн/оффлайн)

ZOOM видеоконференциясына қосылуға арналған сілтеме

Код доступа: 9pCFP0

Уақыты: 18 мамыр, 2022 жыл, сағ. 10:30

Өткізілу орыны: Өскемен қ., Шәкәрім даңғылы, 148, 219 аудитория.