3 Сәуір 2024

ҒЫЛЫМИ КЕҢЕСТІҢ ОТЫРЫСЫ ӨТТІ

Ғылыми кеңестің кезекті отырысында алты негізгі мәселе қаралды.

Атап айтқанда, жоғары колледжде кадрлар даярлау сапасы, университетті цифрландыру жөніндегі жұмыстың жай-күйі, проблемалары мен перспективалары, жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту перспективалары, 2023-2024 оқу жылындағы «Professional Upgrading» Мансап орталығының жұмысы және 2024-2025 оқу жылына арналған студенттер контингентін қалыптастыру перспективалары, университетте қайта даярлаудың білім беру бағдарламалары мен бейресми білім беру бағдарламаларын әзірлеу және іске асыру.

Отырысқа қатысушылар сондай-ақ ҚР ҒЖБМ тапсырмаларын орындау, университет түлектерін жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу, «Сапаны ішкі қамтамасыз ету саясаты мен стандарттары туралы» ережені бекіту және университеттің 2024-2025 оқу жылына арналған білім беру бағдарламаларын дайындау бағыттары мен топтары бойынша ҰБТ өту балын бекіту мәселелерін қарады.

Жиналыс соңында ЖОО ректоры Мұхтар Төлеген қызметкерлердің тиімді жұмысын атап өтіп, білім сапасын одан әрі жетілдіру жөніндегі шараларды күшейтуге шақырды.