24 Сәуір 2024

ШҚУ-ДА СЫБАЙЛАС ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ КОМПЛАЕНС БОЙЫНША ОБЛЫСТЫҚ СЕМИНАР ӨТТІ

Университет қабырғасында ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің ШҚО бойынша Департаменті ұйымдастырған Сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс бойынша облыстық семинар өтті.

– Біздің басты мақсатымыз – әріптестерімізді кәсіби даярлау, олардың лауазымдық міндеттерін сапалы орындау үшін құзыреттіліктерін арттыру, – дейді ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің ШҚО бойынша департаментінің аға офицері Гүлнұр Бекбаева.

Шараға өңірдің квазимемлекеттік секторының комплаенс-қызметтерінің 70 маманы қатысты. Семинар барысында қатысушылар өзекті тақырыптар бойынша ауқымды баяндамалар жасады. Атап айтқанда, сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат және оның реформалары, сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін ішкі талдау, ISO 37001-2017 «Парақорлыққа қарсы күрес менеджменті жүйесі» стандарты бойынша сертификаттау.

Шара соңында комплаенс-офицерлерге жаңа білім мен дағдыларды растау туралы сертификаттар табысталды.