29 Мамыр 2024

ШҚУ-ДЫҢ ҮЗДІК СТУДЕНТТЕРІ АҚШАЛАЙ СЕРТИФИКАТТАРМЕН МАРАПАТТАЛДЫ

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-дың 20 талантты студенті жоғары оқу орнының қоғамдық өміріне белсенді қатысқаны және табысты ғылыми-зерттеу қызметі үшін марапатталды. Олар арнайы дипломдармен және 50 000 теңге көлеміндегі сыйлықпен марапатталды.

-Мен бұл біздің құрметімізге арналған концерт болады деп ойладым, бірақ мұндай тосын сый күтпедім. Мен өте қуаныштымын.Ректор мен оқытушыларға қолдау көрсеткені үшін көп рахмет. Баршамыз одан әрі көп тырысатынымызға сенімдімін, – дейді Әлихан Ғалибятов.

Салтанатты рәсім өңірдің дарынды оқушыларын марапаттаумен жалғасты. Балалар өткен «Bizdin Oskemen Quiz» интеллектуалды квиз ойынында жеңіске жетті. Жас жеңімпаздарға ШҚО-да төрт жылдық тегін оқу сертификаттары табысталды. Олардың қатарында «Үміт»балалар үйінің тәрбиеленушісі Әйгерім Саматова, Ұлпан Өмірбекқызы, Нұрасыл Кеңесхан, Жайна Ерназар және Денис Терентьев бар.

-Мен үшін бұл жарқын болашаққа жақсы бастама. Мұндай көмек баға жетпес», – дейді Денис.

Іс-шара соңында Тәжікстаннан академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқуды аяқтаған 16 студентке ректор атынан алғыс хат табысталды.