24 Маусым 2024

«FORBES KAZAKHSTAN» БАСПАСЫ МЕН «ХАЛЫҚ ДАУЫСЫ» БАСЫЛЫМЫНЫҢ ЖУРНАЛИСІ ШҚУ-ҒА КЕЛДІ

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-ға қазақстандық кәсіпкер, Forbes Kazakhstan журналын шығаратын «United Media Group» ЖШС және Muzzone музыкалық телеарнасының директоры Арманжан Байтасов және «Халық дауысы» басылымының журналисі, ШҚУ түлегі Сәуле Сәденова келді. Кездесу барысында құрметті қонақтарға 2019 жылы құрылған «Алтай Жастары» медиа орталығы, сондай-ақ «EdSmart Premium» интерактивті бейнежазбасының жаңа мультимедиялық студиясы ұсынылды. Цифрлық зертхана озық бейне-аудио-жабдықтармен жабдықталған, бұл оқытушылар мен студенттерге заманауи әдістемелер мен құралдарды пайдалана отырып оқытуға мен оқуға мүмкіндік береді.
Сондай-ақ, «Журналистика» білім беру бағдарламасының белсенді студенттері инклюзивті білім беру, ғылым және цифрландыру тақырыптарында авторлық жобаларды таныстырды.

-Мен осы университеттің ауқымына таң қалдым. ШҚУ басшылығы мен ұжымы үлкен жұмыс атқарған.Бұл туралы көптеген контингент, инновациялық ғылыми әзірлемелер мен материалдық-техникалық жабдықтар көрсетіп тұр, бұл мені таң қалдырды, – дейді Арманжан Байтасов.

Алма-матер түлегі Сәуле Сәденова ШҚУ-да білім алғандар әрдайым жұмыс берушілер арасында сұранысқа ие екенін атап өтті.