28 Маусым 2024

МАРАПАТТАР МЕН ҚҰТТЫҚТАУЛАР: ҒЫЛЫМИ КЕҢЕС ӨТТІ

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетінде Ғылыми кеңестің жоспарлы отырысы өтті. Қатысушылар сегіз өзекті мәселені талқылады. Атап айтқанда, 2024-2025 оқу жылына арналған оқу жоспарлары, білім беру бағдарламалары бойынша аттестаттау комиссиясының есептері, емтихан нысандары, педагог білімін бағалау, кәсіптік бағдар беру жұмысы, түлектерді жұмысқа орналастыру, ПОҚ монографияларын жариялау, сондай-ақ докторлық диссертациялар тақырыптары.

Отырыс соңында ректор Мұхтар Төлеген облыстық «Дидар» газетінің журналисі Айжанат Иксановаға ұзақ мерзімді ынтымақтастығы үшін алғыс білдіріп, кәсіби мерекесімен құттықтады. БАҚ өкіліне 100 000 теңге көлемінде сертификатпен пен алғыс хат табысталды.