26 августа 2024

«Заманауи университет: білім беру үдерісінің субъектілері ретіндегі оқытушы мен студент» оқыту семинары

Оқу-әдістемелік жұмысты ұйымдастыру бөлімі «Заманауи университет: білім беру үдерісінің субъектілері ретіндегі оқытушы мен студент» атты оқыту семинары өткізілетіндігі туралы хабарлайды.

Өткізу күні мен уақыты: 2024 жылғы 27 -28 тамыз сағ.11.00-де.

Өтетін форматы: of-line.

Өтетін орны: 1-ші оқу ғимараты COWORKING-орталығы (30-шы Гвардиялық дивизия к-сі, 34).

Мақсатты аудитория: Оқытушылықты жаңадан бастаған оқытушылар және 3 жылға дейінгі тәжірибесі бар оқытушылар, сондай-ақ университеттің қызығушылық танытқан барлық профессорлық-оқытушылық құрамы.

Спикерлер: Т.В.Паньшина, п.ғ.к., педагогикалық білім және менеджмент кафедрасының профессоры; Б.С.Тантыбаева, п.ғ.к., химия кафедрасының қауымдастырылған профессоры.