11 октября 2024

ШҚУ-ДА РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ ЗИЯТКЕРЛІК «QUIZ-ОЙЫНЫ» ӨТЕДІ

ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің 10 жылдығына орай Қазақстанның әр өңірінен жиналған студенттер алғаш рет жемқорлыққа қарсы тақырып аясында зияткерлік quiz-ойынында бақ сынайды. Сайыс қатысушылардан білімді, логиканы және тапқырлықты талап етеді.

Соңғы уақытта аса танымал ойын С. Аманжолов атындағы ШҚУ базасында өтеді. Шараның басты мақсаты – ҚР жастары арасында жемқорлыққа қарсы мәдениетті арттыру, азаматтық көзқарасты қалыптастыру, сондай-ақ жемқорлыққа қарсы дағдыларды, адалдық пен парасаттылықты дамыту.

Әр аймақ алты адамнан тұратын командаларын ұсынады. Quiz ойыны жеті кезеңнен тұрады.С. Аманжолов атындағы ШҚУ студенттері дайындаған шоу-бағдарлама мерекелік көңіл күй сыйлайды.

Ойын мемлекеттік тілде өткізіледі. Ең көп ұпай жинаған команда жеңімпаз атанады. Жеңген командалар I, II және III дәрежелі дипломдармен, сондай-ақ бағалы сыйлықтармен марапатталады. Жалпы жүлде қоры 1 миллион теңгені құрайды (1 орын – 500 мың теңге, 2 орын – 300 мың теңге, 3 орын – 200 мың теңге).

Әділқазылар қатарында қоғам қайраткерлері, жемқорлыққа қарсы еріктілер, мемлекеттік қызмет органдары өкілдері төрелік етеді.

Өткізу күні:15.10.2024 жылы

Уақыты: 15:00

Өткізу орны: Ертіс концерт, Протозанов көшесі, 43.