27 Қазан 2023

ШҚО ЖӘНЕ АБАЙ ОБЛЫСЫ МЕКТЕПТЕРІНІҢ ПЕДАГОГ-ДЕФЕКТОЛОГТАРЫНА АРНАЛҒАН ВОРКШОП

Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетінде «Өрлеу» біліктілікті арттыру орталығымен ШҚО бойынша серіктестік келісім негізінде «Орта білім беру жүйесінде түзету жұмыстарын жетілдіру кезінде арнайы педагогтың кәсіби құзыреттілігін дамыту» тақырыбында екінші воркшоп өтті.
Воркшоп аясында қатысушыларға университетінің жаңа білім беру бағдарламалары «Эргопедагогика» және «Ерте қолдау педагогикасы», авторлық вертикализатор және «Ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларды психологиялық-педагогикалық даярлау және әдістемелік-технологиялық қолдау жөніндегі құзыреттер орталығы» жобасы шеңберінде іске асырылатын өнімдер таныстырылды.
Сонымен қатар, ұйымдастырушылар «Менің кәсіби қондырғыларым» трансформациялық ойынын және «Орта білім беру жүйесінде түзету жұмыстарын жетілдіру кезінде арнайы педагогтың орны» тақырыбында топтармен жұмыс жүргізді.