16 Қараша 2023

ШҚУ ДЕЛЕГАЦИЯСЫ САНКТ-ПЕТЕРБУРГТЕН ОРАЛДЫ

30 қазан күні Санкт-Петербургте А.И. Герцен атындағы Ресей мемлекеттік педагогикалық университетінде ШҚУ студенттерінің академиялық тағылымдамасы басталды. Он күндік тағылымдама барысында алты адамнан тұратын ШҚУ делегациясы «Қазіргі қоғамдағы тілдік және әдеби білім беру» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясында авторлық баяндамаларын таныстырды. Ғылыми жұмыстар оқушыларды әдеби оқуға үйрету процесінде диалогтық технологияларды іске асыруға қатысты.

Сонымен қатар, қауымдастырылған профессор Наталья Бенеш пен «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының студенттеріне граф Кирилл Разумовскийдің сарайында экскурсия өткізілді. Сондай ақ университет кітапханасының мұражайында және мамандандырылған технологиялық технопаркте экскурсия өткізілді.

Университет өкілдері бастауыш сынып оқушыларының тілдік және әдеби білім беру кафедрасының доценті Щеголева Галинаның үйлесімді жазбаша сөйлеуін дамытудың авторлық әдістемесімен танысты. Оған қоса, Светлана Белорусованың жетекшілігімен Санкт-Петербургке виртуалды экскурсия жасап, №56 мектеп-гимназияда сауат ашу сабақтарына қатысты.