9 января 2024

КҮННІҢ ЖЕҢІСІ: ЖОҒАРЫ КОЛЛЕДЖДІҢ ВОЛЕЙБОЛДАҒЫ ЖЕТІСТІГІ

Жоғары колледждің оқытушылары мен қызметкерлері екінші жыл қатарынан AMANZHOLOV UNIVERSITY-дің құрылымдық бөлімшелер арасындағы спартакиадасында волейбол жарысынан сенімді түрде бірінші орынды жеңіп, өздерінің теңдесі жоқ спорттық күштерімен жарқырауды жалғастыруда. Бұл үлкен жеңіс олардың сарқылмас энергиясы мен шеберлігінің айқын дәлелі болды.

2024 жылдың 8-9 қаңтары аралығында екі қызықты күнге созылған жарыс біздің сүйікті AMANZHOLOV UNIVERSITY-дің барлық құрылымдық бөлімшелерінен талантты қызметкерлерді жинады. Университеттің құрылымдық бөлімшесінің командасының әрбір ойыншысы физикалық төзімділік пен техникалық өнерді ғана емес, сонымен қатар осы серпінді спорт түріне деген шынайы құмарлықты көрсетті.

Жоғары колледж командасын AMANZHOLOV UNIVERSITY университетішілік спартакиадасында волейболдан алған жеңісімен құттықтаймыз!