29 Сәуір 2024

ҒЫЛЫМИ КЕҢЕСТІҢ ОТЫРЫСЫ

Ғылыми кеңестің кезекті отырысында алты негізгі мәселе қаралды.

Атап айтқанда, университеттің 2024-2029 жылдарға арналған Даму бағдарламасы шеңберінде университетте жастар саясатын іске асыру, ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру және университеттің start-up жобалары туралы, ұжымдық пайдалану және ғылыми өнімді коммерцияландыру, Ұлттық ғылыми зертхананың ғылыми жобаларын іске асыру барысы туралы, оқыту сапасына мониторингтік зерттеулердің нәтижелері туралы, терроризмге қарсы қорғауды қамтамасыз ету сынды мәселе қаралды.

Сондай-ақ,отырысқа қатысушылар ҚР МНҰ-ның КҚП өту жөніндегі тапсырмаларын орындау туралы мәселені қарады.

Отырыс соңында  ЖОО ректоры Мұхтар Төлеген әріптестерінің және ұжымның нәтижелі жұмысын атап өтіп, білім сапасын одан әрі жетілдіруге көбірек күш салуға шақырды.