23 сентября 2023

Сәрсен Аманжолов атындағы ШҚУ Жоғары колледжінің оқытушысы «Үздік педагогикалық эссе» республикалық байқауының облыстық кезеңінің 3-ші орын жеңімпазы атанды

Қыркүйек айының 22 жұлдызында Ұстаздардың төл мерекесіне және Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің 100 жылдық мерейтойына орай КСРО халық ағарту ісінің үздігі, Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген мұғалімі Асқар Ислямов атындағы

Байқаудың мақсаты – педагогтарға білім берудегі педагогтің рөлі туралы, өскелең ұрпақты білім беру және тәрбиелеу туралы өз ойлары, көзқарастары мен идеяларын айтуға мүмкіндік беру, талантты және шығармашылық педагогтарды анықтау, мұғалім мен педагог мамандығының беделін арттыру.

Байқауға Жоғары колледжімізден 2 оқытушы Серікқызы Зарина және Омариева Лунара Акылбековна қатысты. Додалы сайыста сынға түсіп, Серікқызы Зарина 3 орын иеленсе, Омариева Лунара «Алғыс хатпен» марапатталды. Оқытушыларымызды жетістіктерімен құттықтай отырып, педагогикалық шабыт пен ізденіс тілейміз.