29 Қараша 2023

ЖОО-ДАҒЫ ТӘРБИЕ ЖҰМЫСЫ

ЖОО-да тәрбие процесіне көп көңіл бөлінеді. Осыған байланысты профессор-оқытушылар құрамы үнемі тиісті шараларды ұйымдастырады. Осылайша, еңбек күніне орай «Бастауыш білім берудің педагогикасы мен әдістемесі» білім беру бағдарламасының студенттерімен «Әлем билеушісі – еңбек» кураторлық сағаты өтті. Негізгі мақсат – адал еңбекке баулу және кәсіптік білім беруді насихаттау. Кураторлық сағаттың бағдарламасы ойындар, пікірталастар, диалогтар және тақырып бойынша бейнероликтер көруден тұрды.
Айта кетейік, бұл еңбек күніне орайластырылған жалғыз кураторлық сағат емес. Сонымен қатар «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» және «Бастауыш білім берудің педагогикасы мен әдістемесі» ББ студенттері «Жұмыс – ел идеалы» атты дөңгелек үстелге қатысты.
Одан кейін «Бастауыш білім берудің педагогикасы мен әдістемесі» студенттері және «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» білім алушылары оқытушыларды Ұстаздар күнімен құттықтап, мерекелік концерт ұйымдастырды.
Одан бөлек, кеш аясында бітіруші курс студенттері «Атымды адам қойған соң» қойылымын қойды.
Педагогикалық білім және менеджмент кафедрасы оқытушыларының айтуынша, спектакль көрермендерге жақсы әсер қалдырды.
Университеттің сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаты ең ауқымды және белсенді. Педагогика Жоғары мектебінің ПОҚ мақсаты – сыбайлас жемқорлыққа қарсы тәрбие беру болған сабақ өткізді.