«PARASAT» студенттерге қызмет көрсету орталығы

«PARASAT»

студенттерге қызмет көрсету орталығы

Тіркеу офисы – оқу пәндеріне студенттерді тіркеуді, барлық оқу кезеңі аралығындағы студенттермен жиналған кредиттер санын есептеуді ұйымдастыруды қамтамасыз ететін, Университеттің құрылымдық бөлімшесі болып табылады.

Тіркеу бөлімінің негізгі тапсырмалары:
  1. Оқу пәндеріне тіркеу үрдісін басқару.
  2. Аралық және қорытынды аттестация нәтижелері бойынша үлгерімді есептеу және ұйымдастыру.
  3. Студенттердің академиялық рейтингін есептеу.
    Академиялық үлгерім жазбаларын жасау және сақтау.
  4. Оқытушылардың рейтингтік, емтихандық және қорытынды ведомосттарын толтыруды бақылау.
  5. Оқу кестесі бойынша сабақтарды тексеру
    Әрбір мамандыққа бекітілген эдвайзерлармен тығыз байланыста жұмыс жасау;
  6.  Университеттің аудиториялық фондын есептеу және жаңалау;
  7. Студенттердің басқа жоғары орындарынан ауысуға, оқу қайта қабылдануға, оқудан шығуға, академиялық демалыс беруге жән одан шығуға, тегін өзгертуге, іс-сапарларды рәсімдеуге және т.б. жазған өтініштерін тексеру;
  8. Барлық оқу түрі бойынша жоғары білім туралы диплом қосымшасына бағаларды енгізу.
  9. Студенттерді академиялық ұтқырлық бойынша сүйемелдеу және басқа ЖОО-нан академиялық ұтқырлық бойынша келген студенттерге транскрипттер беру.
  10. Қашықтықтан оқыту порталын жаңарту.
  11. ҚОТ қолдану арқылы ЖКБ, ТжКБ, ОБ негізінде кешкі және сырттай оқу түріне арналған қашықтықтан оқыту курстары мен курстық кейстерді анықтау және толтыру бойынша жедел жұмыстарды жүргізу.
  12. Бөлім қызметкерлерінің жалпы білімберушілік және іскерлік біліктілік деңгейлерін арттыру жұмысын ұйымдастыру.

Тіркеу бөлімінің негізгі функциялары:

Біздің команда

"Толығырақ көру үшін аты-жөніне басыңыз"

Мустафина Мергуль Оралбековна

тіркеу бөлімінің жетекшісі