23 сентября 2024

Нуризинова М.М. алдын ала қорғау туралы хабарландыру

2024 жылғы 4 қазанда сағат 09:00-де «Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті» КЕ АҚ-да докторантының диссертациялық жұмысын қарау бойынша физика және технологиялар кафедрасының кеңейтілген отырысы өтеді:

«Пәндердің кәсіби циклінде трибология саласында болашақ физика мұғалімін дайындау» тақырыбы аясында Нуризинова Макпал Манарбековнаның 8D01502 – «Физика» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін дайындалған диссертациялық жұмысы бойынша физика және технология кафедрасының кеңейтілген отырысы өтеді. Отандық ғылыми кеңесшілер: ҚР әл-Фараби атындағы ғылым мен техника саласындағы мемлекеттік сыйлық иегері, «Сәрсен Аманжолов атындағы ШҚУ» КЕАҚ физика және технологиялар кафедрасының профессоры, ф.-м.ғ.д, М.К. Скаков; Ахмет Яссауи атындағы ХҚТУ, философия докторы (PhD), қауымдастырылған профессор, Ш.Ж. Раманкулов. Шетелдік ғылыми кеңесші: Сакарья университетінің  профессоры, философия докторы (PhD) А. Чорух (Ali Choruh) Түркия, Сакарья қ. Қорғау тілі – қазақ тілі.

Диссертация диссертациялық жұмыс түрінде ұсынылады.

Өткізу формасы: оффлайн

Уақыты: 4 қазан, 2024 жыл, сағ. 09:00

Өткізілу орыны: Өскемен қ., Шәкәрім даңғылы, 148, 103 аудитория.