14 Қыркүйек 2023

АМАНЖОЛОВ ОҚУЛАРЫ «БІЛІМ МЕН ҒЫЛЫМДЫ ТРАНСФОРМАЦИЯЛАУ – АДАМИ КАПИТАЛ САПАСЫН АРТТЫРУДЫҢ НЕГІЗГІ ФАКТОРЫ»

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

2023 жылдың 3 қараша «Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті» КЕАҚ, Сәрсен Аманжоловтың 120 жылдығына арналған Аманжолов оқулары – 2023 «БІЛІМ МЕН ҒЫЛЫМДЫ ТРАНСФОРМАЦИЯЛАУ – АДАМИ КАПИТАЛ САПАСЫН АРТТЫРУДЫҢ НЕГІЗГІ ФАКТОРЫ»  атты тақырыбындағы халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысуға шақырады.

Конференцияның негізгі бағыттары:

1. Филология – тіл білімінің, әдебиет тарихы мен теориясының мәселелерін зерттейтін ғылым
  2. Қазіргі жастарды рухани-адамгершілікке тәрбиелеу
  3. Интеграциялық процестердің қазіргі жағдайындағы Қазақстан дамуының экономикалық және құқықтық аспектілері
  4. Көпмәдениетті жастардың санасын қалыптастырудың ғылыми-педагогикалық негіздері және әлеуметтік желілер мен БАҚ ықпалы.
  5. Қазіргі әлемдегі жаратылыстану зерттеулері – тәжірибе, проблемалар және перспективалар

Конференцияға қатысуға ғалымдар, оқытушылар, профессорлар, университет студенттері және мектеп мұғалімдері шақырылады.

Конференцияның жұмыс тілдері: қазақша, орысша, ағылшынша.

Конференцияға қатысу үшін 2023 жылдың 20 қазанына дейін ұйымдастыру комитетінің konfervkgu2019@mail.ru электрондық адресіне келесі құжаттарды өткізу керек:

• қоса берілген нысанда қатысуға өтініш

Google Form (https://forms.gle/NHEvMX7gaL1AG6FXA)

• төмендегі талаптарға сәйкес жасалған мақала;
  • тіркеу жарнасының төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі;

Өткізу уақыты мен орны

Пленарлық отырыс 2023 жылдың 3 қараша күні сағ. 11.00-де офлайн режимде ШҚО, Өскемен қ., Қазақстан к-сі., 55 мекен-жайы бойынша орналасқан «Шығыс Руханияты» акт залында өткізіледі.

Онлайн қатысу ZOOM:

Конференция идентификаторы:  898 6835 5431

Құпия сөз: 783775

Конференцияға жауаптылар:

«С.Аманжолов атындағы ШҚУ» КЕАҚ инновациялық даму және коммерцияландыру департаменті, Өскемен қаласы, Қазақстан 55 к., 407 дәрісхана.

Қосымша сұрақтар бойынша

8 (7232) 241- 328, WhatsApp 8 747 718 18 48 – Қадылова Айгерім Манатқызы – Ғылым және ғылыми жобаларды коммерцияландыру бөлімінің маманы

Мақаланы рәсімдеу талаптары:

Мақалалар (5-6 беттен артық емес) төмендегі талапқа сай болуы тиіс:

• Беттің сол жағында – ӘОЖ
  • Атауы (бас әріптермен, шрифт – Times New Roman, кегель 14, орналасуы – ортада)
  • Авторлар (қаріп-Times New Roman, кегль 14, орналасуы – ортада)
  • Жұмыс орны, қала, ел, e-mail (шрифт-Times New Roman, кегель 14, орналасуы – ортада)
  • Мәтін (шрифт-Times New Roman, кегль 14, орналасуы – ені бойынша, жолдар арасындағы интервал – бірлік, барлық жағынан жолдар – 20 мм. Жаңа жол -1,25.)
  • Суреттер жоғары сапалы және беттің ортасына туралануы керек. Суреттер мен формулалардың астындағы жазулар: орталықта (орталықта), кегль – 12.Әдебиеттер тізімі

Баяндама материалдары толықтай талапқа сай редакцияланған болуы тиіс. Мақала мазмұны үшін жауапкершілік авторға жүктеледі. Көрсетілген мерзімнен кешіктіріп өткізілген және қойылған талаптарға сәйкес емес материалдар қарастырылмайды. Конференцияны ұйымдастыру комитеті баспаға ұсынылатын материалдарды іріктеу құқығына ие.

Мақаланы рәсімдеу үлгісі

ӘОЖ

МАҚАЛА АТАУЫ

1Автор*, 2Автор