Студенттік Парламент

Адрес: г. Усть-Каменогорск, ул. 30-ой Гвардейской дивизии, 40, Центр обслуживание студентов «PARASAT»
Тел.: 8 (7232) 540-884
E-mail: parasat_vkgu@mail.ru

Студенттік Парламент –студенттік өзін-өзі басқарудың бірыңғай органы ретінде-студенттік өмірдің маңызды мәселелерін шешуге, әлеуметтік белсенділікті дамытуға және студенттік жастардың пайдалы бастамаларын қолдауға бағытталған студенттердің бастамашыл, тәуелсіз қоғамдық қызметінің ерекше нысаны.

Студенттік Парламенттің негізгі міндеттері мен мақсаты:

Ұйымдық құрылым:

Парламент келесі негізгі бөлімдерден тұрады:

Қызметке басшылықты университеттің ЖКМ төрағасының орынбасары болып табылатын Парламент Төрағасы жүзеге асырады.

Парламент төрағасын университет студенттерінің жалпы жиналысы сайлайды.

Парламент құрамына университеттің барлық кафедралары мен жоғары мектептерінің әр тобының өкілдері, сондай-ақ парламент мүшелерінің жеке құрамы кіреді. Жоғары мектептердің өкілдерін топ студенттерінің жалпы жиналыстары сайлайды.

Парламент құрамынан бөлімшелердің хатшысы мен үйлестірушілері сайланады, міндеттер басқа мүшелер арасында бөлінеді.

Красикова Анастасия Максимовна

Университет студенттік парламентінің төрағасы