Мемлекеттік сатып алу бөлімі

Сабитов Тимур Рафикович

Бөлім басшысы

Мемлекеттік сатып алу бөлімі университеттің құрылымдық бөлімшесі болып табылады және тікелей Ректор мен бірінші проректорға есеп береді. Бөлімнің қызметі Мемлекеттік сатып алу бөлімі туралы ережеде айқындалған.

Нормативтік сілтемелер:

«Білім туралы» ҚР Заңы.
Университет Жарғысы.
ҚР «Мемлекеттік сатып алу туралы» 2015 жылғы 4 желтоқсандағы №434 Заңы
Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидалары (Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 648 бұйрығы) және ҚР Үкіметінің өзге де шешімдері, қаулылары мен өкімдері.

Бөлімнің мақсаттары мен міндеттері:

Университеттің мемлекеттік функцияларының не жарғылық қызметінің жұмыс істеуін, сондай-ақ орындалуын қамтамасыз ету үшін қажетті инновациялық және жоғары технологиялық тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді уақтылы сатып алу;
Мемлекеттік сатып алу үшін пайдаланылатын ақшаны оңтайлы және тиімді жұмсау;
Мемлекеттік сатып алу процесінің ашықтығы мен ашықтығы.

Бөлімнің функциялары:

Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарын әзірлеу және бекіту;
Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру тәсілін таңдау;
тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу;
сатып алу қорытындысы бойынша жеңімпазбен Мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасу;
жеткізушілердің/орындаушылардың жасалған шарттардың орындалуын бақылау;
жеткізушілермен сот-шағым жұмысы;
заңнамада көзделген жағдайларда өнім берушілерді Мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың тізіліміне енгізу.

Бөлімді басқару және оның құрылымы:

Бөлім бастығын қызметке университет ректоры тағайындайды. Мемлекеттік сатып алу жөніндегі мамандар МТ жөніндегі бөлім бастығына бағынады.

Бөлім құрылымы:

МТ бойынша бөлім бастығы, тел.: 25-23-08 (ішкі.122), сағат 9.00-18.00.;
ГЗ мамандары, тел.: 25-23-08 (ішкі.123), сағат 9.00-18.00.;

Мекен-жайы: Өскемен қ., Қазақстан к-сі, 55 (№5 ғимарат), каб. 307.
Тел.: 8 (7232) 25-23-08