«Тіл әлемі» көптілді білім беру орталығы

«Тіл әлемі»

көптілді білім беру орталығы

Мекен-жайы: Өскемен қаласы, Крылов көшесі 72, №9 оқу корпусы

Молдахметова Арайлым Ахметгалиевна

Орталық басшысы

"Тіл әлемі" көптілді білім беру орталығы басқа тілдерде білім беру мен мәдени әртүрлілікті ілгерілетуге және қолдауға бағытталған бірқатар функцияларды орындайды:

• 1. Тіл курстары: студенттерге, университет қызметкерлеріне және жалпы қауымға бастауыш деңгейінен бастап жоғары деңгейге дейін, IELTS, TOEFL ITB/IBT халықаралық емтихандарын тапсыруға дайындық курстарын қамтитын тіл курстарын ұсыну

• 2. Мәдениетаралық білім: тілдерді, әдебиетті, өнер мен дәстүрлерді зерттеу арқылы әртүрлі мәдениеттерді түсіну мен құрметтеуді арттыруға бағытталған іс-шаралар мен бағдарламаларды ұйымдастыру.

• 3. Тілдік ресурстар: кітапханалар, онлайн-курстар және тілдерді үйренуге арналған басқа да материалдармен қамтамасыз ету, тілдік ресурстарға қол жетімділікті арттыру.

• 4. Халықаралық ынтымақтастық: Қазақстандық және шетелдік университеттердің және білім беру мекемелерінің студенттері мен оқытушыларының бірлескен зерттеулер мен оқыту бағдарламаларын жүргізу мақсатында алмасуын ұйымдастыру, өзара ынтымақтастыққа қол жеткізу.

• 5. Кеңес беру және қолдау: өзге тілдер мен мәдениетті үйренуге қатысты туындаған мәселелер бойынша студенттерге кеңес беру және қолдау көрсету, тіл мәселелерін шешуге көмектесу.