Trade Union Committee of Teachers and Staff

Аяганова Нурбахыт Касымовна

Оқытушылары және қызметкерлері кәсіподақ комитетінің төрайымы

КЕ АҚ «Сәрсен Аманжолов атындағы шығыс қазқстан университеті» оқытушылары және қызметкерлері кәсіподақ комитетінің төрайымы – Аяғанова Нұрбахыт Қасымқызы

Университет кәсіподақ комитеті өз жұмысында ҚР Конституциясын, «ҚР еңбек кодексі» Заңдарын, «Білім туралы», «Кәсіподақтар туралы», «ҚР әлеуметтік серіктестік туралы», «Тұрғын үй қатынастары туралы», «Қоғамдық бірлестіктер туралы» Заңдарды және басқа да заң актілерін, сонымен бірге білім және ғылым қызметкерлері кәсіподағының Жарғысын, ҚР Үкіметі мен кәсіподақтардың Республикалық бірлестігі, жұмыс берушілердің Республикалық бірлестігі арасындағы Бас Келісімді, ҚР Білім және ғылым министрлігі мен Білім және ғылым қызметкерлері Кәсіподағы арасындағы салалық Келісімді, С.Аманжолов атындағы ШҚМУ еңбек ұжымының ректормен Келісім-шартын басшылыққа алады.

Мекен-жайы: Өскемен қаласы, 30 – шы Гвардиялық Дивизия көшесі, 34 (№1 ғимарат), 232 кабинет
Тел.:
8 (7232) 54-05-87 (ішкі 141)
profkom@vkgu.kz